Poznaj ekspertów Rokmates

Potrzebujesz eksperckiego komentarza? Skorzystaj z wiedzy ekspertów Rokmates!

Olaf Kuitkowski, Co-Founder

Przez lata zdobywał różne doświadczenia zawodowe w firmach z branży marketingowej, gdzie zajmował różne stanowiska, w tym m.in. Head of Sales. Dzięki temu posiada szerokie umiejętności, które pozwalają mu efektywnie wykonywać obowiązki członka zarządu Rokmates i pracować z kluczowymi klientami agencji. Ceni sobie ciągłe poszerzanie własnej wiedzy z zakresu strategii, konkurencyjności przedsiębiorstwa, zarządzania zespołami, a także efektywnej i skutecznej obsługi klienta. Na pierwszym miejscu stawia kulturę organizacji, czego przejawem jest m.in. nieużywanie w Rokmates określeń typu „szef” czy „pracownik”.

Krzysztof Żyła, Co-Founder

Przez prawie 10 lat zdobywał różne doświadczenia w firmach z branży esportowej, gamingowej i influencer marketingowej. W tym czasie m.in. zarządzał dużymi projektami, organizował turnieje esportowe, kompleksowo obsługiwał różnych klientów, nauczył się strategicznego podejścia do marketingu, a także dogłębnie poznał środowisko YouTube'a i mediów społecznościowych. Bazując na wszystkich zdobytych umiejętnościach, realizuje swoje marzenie o współtworzeniu agencji, która sprawia, że praca klientów i twórców staje się prostsza. Najbardziej ceni sobie długotrwałe i partnerskie relacje z klientami, a w codziennej pracy najważniejsze jest dla niego zachowanie zimnej krwi niezależnie od sytuacji. Od kilku lat uważnie śledzi wszystkie wydarzenia w internecie nie tylko z perspektywy eksperta, ale też zwykłego widza.

Artur Nalepko, Head of Influencer Management

Ekspert w tematach związanych z twórcami internetowymi i TikTokiem. Posiada kilka lat doświadczenia agencyjnego w branży influencer marketingu. W Rokmates odpowiada za zarządzanie zespołem Influencer Managementu, budowanie relacji z twórcami, rozwój tiktokowej oferty agencyjnej, działania strategiczne z klientami na TikToku, płatne kampanie na TikToku oraz budowanie relacji z przedstawicielami platformy. Na co współpracuje m.in. z takimi popularnymi twórcami jak Coocharz, PK Sisters czy Maciej Piskorz. Do tej pory w swojej karierze realizował kampanie z udziałem influencerów m.in. dla takich firm jak Biedronka, Grupa Żywiec, Samsung, Speakly, SBM Label czy MSI.

Marcin Szewczyk, Head of Account Management

Posiada ponad 6 lat doświadczenia w szeroko rozumianej branży marketingowej, z czego około 4 lata w influencer marketingu. Swoją wszechstronną wiedzę i umiejętności zdobywał w agencjach SEO, SEM, contentowej, produkcyjnej i influencerskiej, pracując na styku sprzedaży i obsługi klienta. Dzięki temu bardzo dobrze rozumie potrzeby klientów. Uwielbia pracować z ludźmi, słuchając tego, co mają do powiedzenia i starając się zrozumieć ich perspektywę. W Rokmates zarządza zespołem Account Managementu, odpowiadając za relacje z kluczowymi klientami agencji oraz ich kompleksową obsługę, a także business development. Do tej pory obsługiwał m.in. takich klientów jak Philips, GymBeam czy Intel.

Wojciech Grzegorzyca, Senior Communications Manager

Ekspert w obszarze komunikacji w gamingu, esporcie i influencer marketingu. Ma kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu treści tekstowych i 5 lat w działaniach public relations. Obecnie odpowiada za komunikację agencji Rokmates – od strategii, przez planowanie, po realizację. Prelegent konferencji branżowych oraz autor artykułów dla czasopism i portali branżowych. Współautor Raportu Strategicznego IAB Polska w 2022, 2023 i 2024 roku. Pracował nad komunikacją różnych aktywacji w gamingu (w tym tych z udziałem influencerów, m.in. dla marek Huawei i Philips OneBlade czy Grupy Erbud) oraz zgłoszeniami do konkursów branżowych, w tym kampanii „Walka o Koszyki” dla Grupy Erbud, która zdobyła 8 nagród (m.in. Złoto w MIXX Awards Europe czy Złoto w Effie Poland 2022).

Krzysztof Sarna, Senior Strategy Manager

Pracuje w branży marketingowej już od prawie 12 lat. Zdobywał doświadczenia zawodowe kolejno: prowadząc zespół odpowiedzialny za realizowanie długofalowych projektów (np. Studio Tymbark), obsługując procesy przetargowe i przygotowywanie ofert, a także zajmując się opracowywaniem koncepcji kreatywnych. Dzięki temu dobrze rozumie każdy etap realizacji kampanii marketingowej. W Rokmates jest odpowiedzialny za tworzenie strategii komunikacji dla klientów agencji, a także wsparcie procesów kreatywnych. Zawodowo interesuje się sztuczną inteligencją, a w pracy ceni sobie nieustanne poszerzanie swoich kompetencji. Pracował m.in. z takimi markami jak Kubuś, Nerf, Vivo, Lotto, Wyborowa czy Jack Daniel’s.

O agencji Rokmates

Rokmates to agencja influencer marketingu, która łączy potrzeby twórców z celami marek, tworząc efektywne kampanie. Jej misją jest sprawianie, że praca klientów i twórców staje się prostsza. Rokmates realizuje skuteczne działania z influencerami ze wszystkich segmentów tematycznych na YouTubie, TikToku, Instagramie i Twitchu. Agencja ma na swoim koncie kampanie m.in. dla takich marek jak MSI, ING, Match Masters, Surfshark czy Speakly. Zespół agencji buduje partnerskie relacje z twórcami, wspierając ich rozwój i realizując z nimi kampanie dla marek z różnych branż. W managemencie Rokmates jest 40 różnych twórców, prowadzących ponad 100 profili na YouTubie, Instagramie i TikToku, które do tej pory zgromadziły łącznie ponad 32 mln obserwujących. Są wśród nich m.in. Palion (ponad 1,7 mln subskrybentów na YouTubie), Julia Szponer (2 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (ponad 250 tys. obserwujących na Instagramie).

 

Wojciech Grzegorzyca

Wojciech Grzegorzyca

Senior Communications Manager

Eksperci Rokmates bio.docx

DOCX - 8.4 Kb

Olaf Kuitkowski.jpg

JPG - 767 Kb

Krzysztof Żyła.jpg

JPG - 681 Kb

Artur Nalepko.jpg

JPG - 1.4 Mb

Marcin Szewczyk.jpg

JPG - 620 Kb

Wojciech Grzegorzyca.jpg

JPG - 945 Kb

Krzysztof Sarna.jpg

JPG - 4.0 Mb

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Rokmates

Rokmates to agencja influencer marketingu, która łączy potrzeby twórców z celami marek, tworząc efektywne kampanie. Jej misją jest sprawianie, że praca klientów i twórców staje się prostsza.

Rokmates realizuje skuteczne działania z influencerami ze wszystkich segmentów tematycznych na YouTubie, TikToku, Instagramie i Twitchu.

Zespół agencji buduje partnerskie relacje z twórcami, wspierając ich rozwój i realizując z nimi kampanie dla marek z różnych branż.

Kontakt