Autorskie menu Coocharza w jednej z warszawskich restauracji

Restauracja BROOKLYN w Warszawie nawiązała współpracę z Jakubem Przeździeckim, znanym w internecie jako Coocharz. W ramach kooperacji twórca kulinarny stworzył swoje autorskie menu, które będzie dostępne przez cały lipiec i sierpień.

BROOKLYN to popularna warszawska restauracja serwująca burgery, hot-dogi, pizzę oraz inne klasyki nowojorskiej kuchni. W celu przyciągnięcia nowych klientów lokal nawiązał współpracę z Jakubem Przeździeckim, który tworzy treści kulinarne w formie wideo na TikToku (481 tys. obserwujących), Instagramie (261 tys. obserwujących) oraz YouTubie (186 tys. subskrybentów). W ramach kooperacji powstało jego autorskie menu, które będzie dostępne przy ulicy al. Jana Pawła II 18 siedem dni w tygodniu przez cały lipiec i sierpień.

– Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogłem stworzyć swoje pierwsze autorskie menu. Wspólnie z restauracją BROOKLYN pracowaliśmy przez długie tygodnie, by dopracować wszystko do perfekcji. To amerykańskie klasyki z niecodziennym twistem i gwarantuję, że czegoś takiego nie ma nigdzie indziej – mówi Jakub Przeździecki.

Wśród skomponowanych przez Coocharza dań są m.in. GOODFELLA, czyli letni burger we włosko-amerykańskim stylu, VERY BERRY CHICKEN WINGS z autorskim dipem ranch czy NO STEAK „CHEESESTEAK” z boczniakami. Warto wspomnieć, że wspomniany influencer za swoją kulinarną twórczość jest doceniany nie tylko przez internautów, ale także przez branżę. W tym roku wygrał Influencers LIVE Awards w kategorii Food & Cook. Za koordynację współpracy restauracji BROOKLYN z Jakubem Przeździeckim odpowiada agencja influencer marketingu Rokmates.

Dania z autorskiego menu Coocharza można zobaczyć tutaj:

https://www.instagram.com/p/C8y3lTUosqI

 

 

Wojciech Grzegorzyca

Wojciech Grzegorzyca

Senior Communications Manager

Autorskie menu Coocharza w jednej z warszawskich restauracji.docx

DOCX - 7.9 Kb

Autorskie menu Coocharza w jednej z warszawskich restauracji.jpeg

JPEG - 3.0 Mb

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Rokmates

Rokmates to agencja influencer marketingu, która łączy potrzeby twórców z celami marek, tworząc efektywne kampanie. Jej misją jest sprawianie, że praca klientów i twórców staje się prostsza.

Rokmates realizuje skuteczne działania z influencerami ze wszystkich segmentów tematycznych na YouTubie, TikToku, Instagramie i Twitchu.

Zespół agencji buduje partnerskie relacje z twórcami, wspierając ich rozwój i realizując z nimi kampanie dla marek z różnych branż.

Kontakt